A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Butrint Imeri

Ma Chérie ➡ Mia Cara

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Pamela99


Ma Chérie

Zemer ti
mos meno mo me m'thirr
Se kur m'ke pas ajj ajj
Tash ç'do sen u kry bye bye ohh

E nese ti mu m'ki dasht
Kush o ai-ai-ai-ai
Kush o ai-ai-ai-ai
(No no)
Kon e ki, kon e ki ti afer
A e ki ti hala dhuraten
Ti me mu, ti me mu s'je afer
(Ooo)
Kon e ki, kon e ki ti afer
A e ki ti hala unazen
Ma chérie, ma chérie.

Ma chérie, Ma chérie
Ma chérie, Ma chérie
Jo sta ka ni, jo sta ka ni,
jo sta ka ni, ty c‘est la vie
(c‘est la vie ×4)

Ton kohen, ton kohen sa jom kon me ty
Per asnje tjeter sma ka ni
Jo sma ka ni, jo sma ka ni,
jo sma ka ni, jo jo
Asnjo se kom gjet para teje
Edhe pse krejt i kom bo per neve
Jena kon bashk e tash jena shum larg my babe

Kon e ki, kon e ki ti afer
A e ki ti hala dhuraten
Ti me mu, ti me mu s'je afer
(Ooo)
Kon e ki, kon e ki ti afer
A e ki ti hala unazen
Ma chérie, ma chérie.

Ma chérie,Ma chérie
,Ma chérie,Ma chérie
Jo sta ka ni, jo sta ka ni,
jo sta ka ni,ty c‘est la vie
(c‘est la vie x4)

Jo nuk muna me t'pas shoqe
Moj qershi mbi torte
Ti dikur per mu je shkri
Prej dites qe ti shkove
E krejt i harrove
Hala nmendje mu um ki

Ma chérie,Ma chérie,
Ma chérie,Ma chérie
Jo sta ka ni, jo sta ka ni,
jo sta ka ni, ty c‘est la vie...


Mia Cara

Cuore mio tu
Non pensare di chiamarmi
Perché quando mi avevi era ai ai ai
Adesso tutto e' finito bye bye

E se tu mi hai amato
Chi è lui lui lui?
Chi è lui lui lui?
(No no)
Chi hai chi hai vicino?
Conservi ancora il mio regalo?
Tu a me tu a me non sei vicina
(Ooo)
Chi hai chi hai vicino
Conservi ancora l'anello?
Cara mia, cara mia.

Cara mia, cara mia
Cara mia,cara mia
Non ti importava no non ti importava
Non ti è importato, questa è la vita.


Per tutto il tempo, turto il tempo che ero con te
Di nessun altro mi è importato
Non mi è importato,no non mi è importato,
Non avevo nessuno prima di te
Anche se ho fatto tutto per noi due
Stavamo insieme e adesso siamo molto lontani Baby.

Chi hai chi hai vicino?
Conservi ancora il mio regalo?
Tu a me tu a me non sei vicina
(Ooo)
Chi hai chi hai vicino
Conservi ancora l'anello?
Cara mia, cara mia.

Chi hai chi hai vicino?
Conservi ancora il mio regalo?
Tu a me tu a me non sei vicina
(Ooo)
Chi hai chi hai vicino
Conservi ancora l'anello?
Cara mia, cara mia.


Cara mia, cara mia
Cara mia,cara mia
Non ti importava no non ti importava
Non ti è importato, questa è la vita.

Non Non posso considerarti amica
Ciliegina sulla torta
Tu unon tempo per me ti scioglievi
Dal giorno in cui te ne sei andata
E hai dimenticato tutto
Nella mente hai ancora me.

Cara mia, cara mia
Cara mia,cara mia
Non ti importava no non ti importava
Non ti è importato, questa è la vita.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019