A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Butrint Imeri - Ma Chérie


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  734

Fans' Comments

14 🔥🔥

15/05/2018

2018-05-15T14:00:20Zemer ti
mos meno mo me m'thirr
Se kur m'ke pas ajj ajj
Tash ç'do sen u kry bye bye ohh

E nese ti mu m'ki dasht
Kush o ai-ai-ai-ai
Kush o ai-ai-ai-ai
(No no)
Kon e ki, kon e ki ti afer
A e ki ti hala dhuraten
Ti me mu, ti me mu s'je afer
(Ooo)
Kon e ki, kon e ki ti afer
A e ki ti hala unazen
Ma chérie, ma chérie.

Ma chérie, Ma chérie
Ma chérie, Ma chérie
Jo sta ka ni, jo sta ka ni,
jo sta ka ni, ty c‘est la vie
(c‘est la vie ×4)

Ton kohen, ton kohen sa jom kon me ty
Per asnje tjeter sma ka ni
Jo sma ka ni, jo sma ka ni,
jo sma ka ni, jo jo
Asnjo se kom gjet para teje
Edhe pse krejt i kom bo per neve
Jena kon bashk e tash jena shum larg my babe

Kon e ki, kon e ki ti afer
A e ki ti hala dhuraten
Ti me mu, ti me mu s'je afer
(Ooo)
Kon e ki, kon e ki ti afer
A e ki ti hala unazen
Ma chérie, ma chérie.

Ma chérie,Ma chérie
,Ma chérie,Ma chérie
Jo sta ka ni, jo sta ka ni,
jo sta ka ni,ty c‘est la vie
(c‘est la vie x4)

Jo nuk muna me t'pas shoqe
Moj qershi mbi torte
Ti dikur per mu je shkri
Prej dites qe ti shkove
E krejt i harrove
Hala nmendje mu um ki

Ma chérie,Ma chérie,
Ma chérie,Ma chérie
Jo sta ka ni, jo sta ka ni,
jo sta ka ni, ty c‘est la vie...


Lyrics submited by Kk_senorita   diona   deacahanie-Cards (11)

2018-06-08 14:46:43
Asnjo se kom gjet para teje
Edhe pse krejt i kom bo per neve
Jena kon bashk
e tash jena shum larg
my babe
U krijua nga qendresa 2018-05-31 09:28:15
mos,meno,mo,me'thirr
U krijua nga Ami 2018-05-29 13:54:48
Jo nuk muna me t'pas shoqe
Moj qershi mbi tortë
2018-05-22 18:07:28
Kon e ki, kon e ki ti afer
A e ki ti hala unazen
Ma chérie, ma chérie.
2018-05-20 08:02:12
E nese ti mu mki dasht
Kush o ai-ai-ai-ai
2018-05-18 17:10:54
Ma chérie, Ma chérie
Ma chérie, Ma chérie
Jo sta ka ni, jo sta ka ni,
jo sta ka ni, ty c‘est la vie
2018-05-17 13:29:43
Zemër ti mos meno mo me m'thirr
Se kur m'ke pas, aj, aj
Tash çdo sen u kry! bye bye!
2018-05-16 21:21:44
Ton kohen ton kohen
sa jom kon me ty
Per asnje tjeter sma ka ni
Jo sma ka ni, jo
sma ka ni, jo sma ka ni, jo
2018-05-16 15:09:27
Asnjo se kom gjet para teje
Ma chérie, ma chérie.
2018-05-15 19:56:48
Jo nuk muna me tpas shoqe
Moj qershi mbi torte
Ti dikur per mu je shkri
Prej dites qe ti shkove
E krejt i harrove
Hale menje mu um ki
2018-05-08 18:44:32
Kon e ki, kon e ki ti afer
A e ki hala unazen
Ma chérie, ma chérie...

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019