A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Butrint Imeri - Hajt Hajt


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  285

Komente nga Fansat

13 🔥🔥

07/06/2019

2019-06-07T12:00:05

Video Produksioni:

Entermedia

Produksioni:

Big Bang (Arbër Gjikolli)


Ah ah ah ah

Pse po m'thirr cdo nate, vet m'ke thone hajt hajt
Tash po don mu kthy ti prape, vone o tash
Edhe pse malli um ka marre edhe njehere une ty me t'pas
A e din sa t'kom dasht une ty, sa t'kom dasht

[REF.:]
Uhh hajt hajt, ki me pa ti hajt hajt
Kur t'merr malli ni nate e nuk um ki ngat
Uhh hajt hajt, ki me pa ti hajt hajt
Kur t'merr malli ni nate e nuk um ki ngat

Tung e ki, tung e ki
Se pa ty jom shume ma mire tu u ni
Edhe nese ti um thirr, ti um thirr
Zonin tem s'ki me ni
Vajto ti, vajto ti (uhm)
Ca do ti, ca do ti
Mos um thirr, mos um thirr, you f**king bi**h

Pse po m'thirr cdo nate, vet m'ke thone hajt hajt
Tash po don mu kthy ti prape, vone o tash
Edhe pse malli um ka marre edhe njehere une ty me t'pa
A e din sa t'kom dasht une ty, sa t'kom dasht

[REF.:]
Uhh hajt hajt, ki me pa ti hajt hajt
Kur t'merr malli ni nate e nuk um ki ngat
Uhh hajt hajt, ki me pa ti hajt hajt
Kur t'merr malli ni nate e nuk um ki ngat

Aaah si engjell t'kam pa, ah ah
Sa t'mire jena kon, pse na t'dy u ndame? (aj aj eh)
Mungesa jem a t'dhemb a m'ki nharrese
Ti humbe dje kur mu m'le ti mace zez

Ti mace e zeze, ti mace e zeze shume e pabese
Ti mace e zeze, ti mace e zeze shume e pabese

[REF.:]
Uhh hajt hajt, ki me pa ti hajt hajt
Kur t'merr malli ni nate e nuk um ki ngat
Uhh hajt hajt, ki me pa ti hajt hajt
Kur t'merr malli ni nate e nuk um ki ngat


Ky tekst u dërgua nga  elionmemishaj   EriViniKartolina (10)

U krijua nga Bina 2019-07-24 17:14:49
Malli m'ka marr
edhe ni herë
unë ty me t'pas
2019-07-04 10:26:23

Ti mace e zezë
Shumë e pabesë
2019-06-27 09:03:26
Edhe nëse
ti um thirr
Ti um thirr
Zonin tem
s'ki me ni
2019-06-27 08:44:07
Vajto ti, vajto ti
Ça do ti? Ça do ti?
Mos um thirr
Mos um thirr
2019-06-14 14:12:42
Si ëngjëll t'kam pa
Sa t'mirë jena kon
Pse na t'dy u ndam?
U krijua nga ada 2019-06-11 10:53:41
A e din sa t'kom
dasht une ty
Sa t'kom dasht
U krijua nga HALIL MULAJ 2019-06-09 16:32:23
Tun e ki, tun e ki
Se pa ty
Shumë ma mirë tu u ni
U krijua nga ada 2019-06-09 16:29:37
Mungesa jem a t'dhemb?
A m'ki n'harresë?
Ti humbe dje, kur mu m'le
Ti mace e zezë...
U krijua nga elmedina 2019-06-09 15:27:59
Ki me pa ti hajt, hajt
Kur t'merr malli ni nat
E nuk um ki ngat
2019-06-07 23:56:33
Pse po m'thirr çdo natë?
Vet m'ke thonë: Hajt hajt
Tash po don mu kthy ti prapë
Vonë o tash...

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019