Më mbaj mend (për 1 muaj)


Butrint Imeri - Si Perpara

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Perpara".
3. Video është e këngës "Si Perpara", por nuk këndohet nga Butrint Imeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Butrint Imeri - Si Perpara  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  131

Produksioni:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Komente

50 🔥

26/06/2020

2020-06-26T13:00:09+00:00

REF.:
A kena mu dasht na t'dy si përpara?
A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla?
A kena mu dasht na t'dy si përpara?
A kena mu dasht na t'dy veç n'ëndrra? (Ha ah)

Kurrë pa mu ti s'ke nejt
Un pa t'thirr ti s'ke flejt
Tash e dim qut je ti se so njejt
A thu a thu a vjen?
A thu a vjen ti apet?
A thu a vjen ti apet?
A thu a m'vjen ti apet? (Ha ah)
Se unë unë me ty
Shum sene si kena kry
Shum sene i kena n'kry
Veç me t'pa n'sy e me t'pyt

REF.:
A kena mu dasht na t'dy si përpara?
A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla?
A kena mu dasht na t'dy si përpara?
A kena mu dasht na t'dy veç n'ëndrra? (Ha ah)

Me ty çdo nat
Telefoni bon po s'vlen asnjona
Për ty po mendoj un all night, all night
Hajde bojna kejt alright alright (ha ah)
Me ty çdo nat bajat
Se ti s'je kthy prap
Për ty po mendoj un all night all night
Hajde bona kejt alright alright
Hey mama, hey mama
Ti hajt falma, hajt falma ti
Hej mama, lej tana ti
Se te un krejt i ki
Hey mama, hajt falma ti
Se s'bon ma tu t'thirr çdo dit
Hey mama, lej tana ti

REF.:
A kena mu dasht na t'dy si përpara?
A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla?
A kena mu dasht na t'dy si përpara?
A kena mu dasht na t'dy veç n'andrra?


Ky tekst u dërgua nga elima.butrint💟💟💚   Albafi23Kartolina (5)

50
38
29
48
52

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Butrint Imeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet