Më mbaj mend (për 1 muaj)


Butrint Imeri - Gjeje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjeje".
3. Video është e këngës "Gjeje", por nuk këndohet nga Butrint Imeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Butrint Imeri - Gjeje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

15 🔥

17/10/2020

2020-10-17T22:42:45+00:00Masi je me to tash
Ti s'ki te drejt me fol
Per kujtimet tona
Ti hiç s'ki te drejt me fol
As per arsyen time
Nuk ki te drejt me m'dhon
Tash cuje unazen
Nje her e pergjothmon

Tash ti gjeje
gjeje gjeje gjeje
gjeje tjeter kon
Ti gjeje gjeje
gjeje gjeje
gjeje tjeter kon
Ti gjeje gjeje
gjeje gjeje
gjeje tjeter kon
Ti gjeje gjeje
gjeje gjeje
gjeje tjeter kon

Vaj vaj bebe
Lamtumir per neve
Gjeje dikon tjeter
po ki me m'lyp ton jeten
Vaj vaj bebe
A po vun per neve
Ti ike e s'u ktheve
E tash ti gjeje ti gjeje

Tash ti gjeje
gjeje gjeje gjeje
gjeje tjeter kon
Ti gjeje gjeje
gjeje gjeje
gjeje tjeter kon
Ti gjeje gjeje
gjeje gjeje
gjeje tjeter kon
Ti gjeje gjeje
gjeje gjeje
gjeje tjeter kon


Ky tekst u dërgua nga Elima.Butrint 💖💖31

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Butrint Imeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet