Më mbaj mend (për 1 muaj)


Butrint Imeri - Anlasana (Remake)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anlasana (Remake)".
3. Video është e këngës "Anlasana (Remake)", por nuk këndohet nga Butrint Imeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Butrint Imeri - Anlasana (Remake)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36

Komente

23 🔥

21/10/2020

2020-10-21T18:41:16+00:00

Kom desht me t'pa n'sy
edhe me t'vet e me t'vet a ja vlejti
veten e urrej pa ty
prej qe ke ik, une s'jom mo i njejti
as lamtumire nuk m'the
as gjumi ma nuk m'merr
ku ike ti s'po muj pa t'pa

ooo malli m'ka marr
vec edhe niher syte me t'i pa

ooo malli m'ka marr
vec edhe niher deshta me t'pa


Ky tekst u dërgua nga DenisaKartolina (2)

25
40

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Butrint Imeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet