Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Butterfly Scream - Le Të Çmëndet Koha


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1998

1998-12-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 37-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Le Të Çmëndet Koha" kënduar nga Butterfly Scream.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin