Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - Mos T'ishim Kon Na (Diss) (Feat. Slik & Pejoni 039)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


....................................................
A.B.I ke tu dek po na e kem ngjall
Me ju kallxu se ktu na jem hala tu e kall
Do fmijaqa dvagjel menojn qe jon has
Mos tishim kon na ti sishe kon tu i dhon gaz
Po na po i qim nonen e kem mar ndor
Jem ORIGINALA ...... tu i pordh
Jon qu tu i shajt bossat qe kan kriju
Se 1album e ka bo tash n'kar je tum qu
Se mos tishim kon na ju sishit kon tu reprezentu
Skishit dit qa o tu bo .............
Duni me rrespektu mundin e jo ZOTIN me shajt
Se zot jemi e zot kem me met ski me qka mu mat
Rrespekt per ata qe kan rrespekt per neve dost
Vec dije qe boss mthirrin e ...............
....................................................

Ky tekst u dërgua nga  GazmendFeaturing: Pejoni 039
Featuring: Slik
Publikimi: 20/12/2009


Më Shumë Këngë Nga Bx-A:


Komente 0


Bx-A - Mos T'ishim Kon Na (Diss)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos T'ishim Kon Na (Diss)".
3. Video është e këngës "Mos T'ishim Kon Na (Diss)", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.