Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - Bebat E Mija (Feat. Slik)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


....................................................
Pe shoh ftyren tu ma perly tum thirr interesa
Qa kari mvyni ju une me autubusa trena
N'beth mki puth e hala kapeni e puthni
Nese keni .......... hajdeni e prujeni
Mrenda nzemer ti e din qe fjal shtin
Han mut per gjyshin e gjyshi ti kap e ti qin
Si prostitut

Ky tekst u dërgua nga  GazmendFeaturing: Slik
Publikimi: 24/12/2008


Më Shumë Këngë Nga Bx-A:


Komente 0


Bx-A - Bebat E Mija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bebat E Mija".
3. Video është e këngës "Bebat E Mija", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.