Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - Repi Jeton N'west (Feat. Kachoo)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


..........................................................
Edhe niher Pejon 039
Kshyri kta ... jaro zdojn fam

Repi jeton n'West 039
..........................................................

..........................................................
Futja play senit e nisja 039 me ngjit
Ulu n'kauq e kshyrna qysh perendimi osht tu arrit
Sosht si perpara jaro krejt ndryshe
Paskan harru gjinja qe veq Peja ka ksi ...
Kshyre per kerkkon spo na han
Tpart pi tparve perendimi osht ktu jaran
E tash kush o ktu ktu e kem kacho


Ky tekst u dërgua nga  GazmendBx-A
Publikimi: 07/12/2009


Bx-A - Repi Jeton N'west
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Repi Jeton N'west".
3. Video është e këngës "Repi Jeton N'west", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bx-A:


Komente 0