Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A & Donamigo - Kombinim Fatal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


...................................................
Bronx Cyri sonte nuk ka ndalje
Nuk na ndin per kerkon na bojna veq shpallje
A.B.I A.B.I to to ..................
Seni del hit kshtu qe gangsat mos u shit
Se shpejt munet me tu thy brit
Kshtu qe ik ik mos u shty me ne
Gjuksat fryt plot kom munsi edhe met rre
Beat i kallt si gjithmon po dominojm
Inaqort me gishta ngoj pi lojm
Prej ..... deri A.B.I RECORDS
Si shqipet fluturojn permi qjell
E vetmja qka pom shtin muzika jote
Pom shtin pom shtin me vjedh
...................................................

Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 27/01/2014


Bx-A & Donamigo - Kombinim Fatal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kombinim Fatal".
3. Video është e këngës "Kombinim Fatal", por nuk këndohet nga Bx-A & Donamigo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bx-A:


Komente 0