A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Bystander - 3 Daire


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/06/2017

2017-06-16T18:13:22

Bien tri daire moj nano
te trijat njesoj
a se din moj nana ime
se une neser shkoj

a se din moj nana ime
se une neser shkoj

Edhe ku te shkosh oh moj bijo
te cofte rruga e mbare
tuj cendise xherxhefin moj bijo
tuj mi thurre kunore

tuj cendise xherxhefin moj bijo
tuj mi thurre kunore

Bien tri daire moj nano
te trijat njesoj
a se din moj nana ime
se une neser shkoj

a se din moj nana ime
se une neser shkoj

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018