Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cadox - Po Vje (Intro)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Vje (Intro)".
3. Video është e këngës "Po Vje (Intro)", por nuk këndohet nga Cadox.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cadox - Po Vje (Intro)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/04/2013

2013-04-05T15:02:07+00:00Rep:1
hapni vesht ngone profin
po e di qe gjinja lofin
ky o po paralajmrim
per album qe ti e din
pakica than ska me bo
taguel mec mos lsho zo (shhhhht)
tkom kallxu qe un e boj
po e boj se kom pervoj
as 1 her nuk jom gut
qa kom thon e kom bo sigurt
sikur diten edhe naten
ton e din jav kalli daten
keep it this fillit mi
kjo o dhurat per ket vit ri
plot surpriza ki me ni
a tkom thon qe me ren ti bi
19 kang secila o hit
thnx bro X-One Beat
mun me mar free e ki
jo per lek une se bi
ka per jeet ka dashni
ka per club qe tshtin me kcy
ka gansta qe t'shtin me thy
tona senet nqet album i ki
se boj me inati po me qef
une per ty po po jom shef
mir um njef kur um shef
rri para meje mos u mshef
qartu ti kallne ton
hiq mos vet a bon as bon
Cadox jom temen e boj
qka ta thom ta deshmoj

Ref:
albumi po vjen mun me mar e mengu
tona i ki fre ski ne voj me pagu
e bona per ty per ata qe mu um dojn
e bona me kallxu qe jo sun um rrxojn

Intro:

sje si une tona me ti dhon
jom i shpejt nuk mun men zon
n'zonen tem ka rrespekt
madamfucka jom i pa prekt
a po do ma shum tona n'cak
per hip hop kush osht kapak
rrak tak tak qilet dera
per shendetje o havera
albumu po vjen a jeni gati
senev tmija si del afati
kush e pat ku e kapi
po po po un jom infrakti
sum ik takti se biten errehi
vi me ren hitat i njehi
jom i moqmi nuk ndryshoj
vet e bi e vet e prodhoj


Më Shumë Këngë Nga Cadox:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet