Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cadox - Je Suis Un Soldat  (Feat. Kpiten Lui's)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2016

2016-01-01T19:07:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je Suis Un Soldat" kënduar nga Cadox.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Cadox i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Cadox:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet