A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Canela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 30 Maj 2019, Canela publikon videoklipin "Deri Kur". Muzika e këngës u punua nga Cricket, ndërsa teksti u shkrua nga Gesko. Produksioni audio u realizua nga Cricket....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Pashke

Neshi Cakolli

Katrin

Eliza Markiq

Marjona Metohu

Lily N

Eli Qorri

Jona

Taunita


Tags: Canela

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019