A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Cani Shabani - Te Vendi Vjeter


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/11/2017

2017-11-12T16:30:01

Sot,krejt i kam kuptuar
Kurr,mendja sme ka shkuar
Fjale,ndoshta kam degjuar
Por,t'kam besuar ty
Ti,shum me ke premtuar
Tash,paske harruar
Kurr,perjet ti thojshe nuk ndahem nga ti

Ndoshta te vendi vjeter
Te shoh me dike tjeter
Un do t'jem thjesht nje kalimtar
Do te behem si i huaj
Edhe pse shum do vuaj
Do shikoj syt pa thon asni fjal

Ti,po me len te humbur
Kurr,sdo te jem i lumtur
Pse,kur sa shum te dua
Shpirtin po ma vret ti
Tash,nuk me mbetet tjeter
Vech nje kujtim i vjeter
Ti kam per tet treguar se rrugen e kam shtepi

Ndoshta te vendi vjeter
Te shoh me dike tjeter
Un do t'jem thjesht nje kalimtar
Do te behem si i huaj
Edhe pse shum do vuaj
Do shikoj syt pa thon asni fjal


Lyrics submited by  Babygirl1


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018