Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Capislla - Dhezi Dritat  (Feat. B52)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Nertok Showdown"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

B52

01/06/2013

2013-06-01T15:04:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dhezi Dritat" kënduar nga Capislla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet