Capital T

Pse Po Ma Lun Lojen ➡ Perchè Stai Al Mio Gioco

 Shqip ➡  Italisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Ariana


Pse Po Ma Lun Lojen

Po t'kërset telefoni
Pse po bohesh kishe nuk p'e sheh
Po t'kërset telefoni

Senet s'jon qysh po duken
Kur s'je e keqe pse po bohesh?
Kur po don s'po afrohesh
S'e di pse po ma lun' lojën mu?

Pse po ma lun' lojën?
Pse po ma lun' lojën mu?
Pse po ma lun' lojën?
Pse po ma lun' lojën mu?

Pse po ma lun' lojën?
Pse po ma lun' lojën mu?
Leggo!

Po afrona n'party
Ajo shkëlqen ma shumë se ari
Kur p'e shoh po dhezet zjarri
Se s'jom i fundit as i pari
S'jom i fundit as i pari që po mendoj për to
Ajo s'mun me paramendu ça boj për to
Une me sy p'ja boj like
Ajo me dorë ma bon hajt
And we do this all night
All night

Ajo shumë nalt po shkon ama
Prapë poshtë po l'shohet
Kur me thob e prek tokën
Krejt toka m'rrotullohët mu
Ajo po ma lun lojën
Po ma lun lojën mu
Po ma lun' lojën
O ka don me m'tranu

Senet s'jon qysh po duken
Kur s'je e keqe pse po bohesh?
Kur po don s'po afrohesh
S'e di pse po ma lun' lojën mu?

Pse po ma lun' lojën?
Pse po ma lun' lojën mu?
Pse po ma lun' lojën?
Pse po ma lun' lojën mu?

Pse po ma lun' lojën?
Pse po ma lun' lojën mu?

Fjalët e thjeshta s'e joshin
Ama unë ja luj' djaloshin
Deri sa te gjejna qoshin
E t'ja hupi pasoshin
Ah, po afrohet n'mu
Se po don pak me l'shu pe
Pak me l'shu pe
Veç po du m'i kallxu
Që s'pe du për nji natë
No one night stand

Ajo femën me klas
Nuk ka emër n'masë
Nuk ka emër n'masë, yeah
Për këta jom t'u e dashtë
Me ma dhon veç nji shans
Yeah, veç nji shans, yeah
Ajo po ma lun' lojën
Po ma lun' lojën mu
Po ma lun' lojën
O ka don me m'tranu

Senet s'jon qysh po duken
Kur s'je e keqe pse po bohesh?
Kur po don s'po afrohesh
S'e di pse po ma lun' lojën mu?

Pse po ma lun' lojën?
Pse po ma lun' lojën mu?
Pse po ma lun' lojën?
Pse po ma lun' lojën mu?

Pse po ma lun' lojën?
Pse po ma lun' lojën mu?


Perchè Stai Al Mio Gioco

Ti squilla il cellulare
Perchè fai finta di non vederlo
Ti squilla il cellulare

Le cose non sono come sembrano
Se non sei cattiva perché ti ci comporti?
Quando vuoi non ti avvicini
Perchè stai al mio gioco?
Perché stai al mio gioco?
Perché mi stai sfidando al mio gioco?
Perché stai al mio gioco?

Perché stai al mio gioco?
Perché mi stai sfidando al mio gioco?
Let's go!

Mi sto avvicinando al party
Lei splende più dell'oro
Quando la vedo il fuoco si accende
Perchè non sono né il primo né il secondo
Non sono nemmeno il primo nemmeno il secondo che pensa a lei
Lei non può immaginare cosa faccio per ella
Io col mio occhio le sto facendo un like (occhiolino)
Lei con la mano mi fa vieni
And we do dis all night
All night

Lei molto sopra sta salendo peró
Di nuovo giù sta scendendo
Quando con le unghie tocca la terra
Tutta la terra mi gira attorno
Lei mi sta facendo il suo gioco
Perché mi stai sfidando al mio gioco
Perché stai al mio gioco?
Mi vuole far impazzire
Le cose non sono come sembrano
Se non sei cattiva perché ti ci comporti?
Quando vuoi non ti avvicini
Non so perché, stai giocando con me?

Perché stai al mio gioco?
Perché mi stai sfidando al mio gioco?
Perché stai al mio gioco?
Perché stai al mio gioco?

Perché mi stai sfidando al mio gioco?
Perché stai al mio gioco?

Le parole semplici non contano
Però io ci sto provando
Finché non troverò il punto giusto
E vincerò la sfida
Ah, si sta avvicinando a me
Sta cercando di lasciarmi un attimo
Un attimo mi lascia
Sto solo cercando di dirle che
Non la voglio per una sola notte
No one night stand

Quella donna di classe
Si distingue dalla massa
Si distingue salla massa, yeah
Per questo
vorrei solo una chance
Yeah, solo una chance, yeah
Lei sta al mio gioco

Sta al mio gioco
Sta al mio giooco
Mi vuoi far impazzire?

Le cose non sono come sembrano
Se non sei cattiva perché ti ci comporti?
Quando vuoi non ti avvicini
Non so perché mi stai giocando il tuo gioco?

Perché stai al mio gioco?
Perché mi stai sfidando al mio gioco?
Perché stai al mio gioco?

Perché stai al mio gioco?
Perché stai al mio gioco?

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019