A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kujt Ja Drejtojë Pistoleten Capital T?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[08-06-2015]
apital T ka performuar sukseshëm në "Top Fest 12" në cilësinë e mysafirit. Reperi në fjalë është aktiv dhe aktualisht është duke u përatitur për diçka të re.

Deri më tani reperi nuk ka prodhuar shumë muzikë me përmbajtje fyese, nuk ka lëshuar "diss"-a e gjëra të tilla, por kjo nuk do të thotë që ai e ka me të gjithë mirë.

Flitet se jo pak koleg e xhelozojnë Capitalin.
A e di Capital T këtë gjë? Këto pistoleta kujt po ja drejton?
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019