A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T Kërkon 6 Milion Për “Posh” Para Publikimit Të Hitit Tjetër


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
[19-06-2015]
Reperi i njohur Capital T vitin e kaluar realizoi një bashkpunim shumë të suksesshëm me 2po2, këngën "Posh" e cila u mirëprit dhe u pëlqye jashtzakonisht shumë nga një audiencë mjaft e madhe e publikut.

"Posh" ka arritur të grmubllojë mbi 5 milion klikime në youtube që nga data e lansimit, ndërsa tani reperi e ka gati hitin tjetër, ai shumë shpejt do të lansojë një videprojekt të ri, por i cili ka një kusht para lansimit.

Kapo ka kërkuar nga fansat e tij që të arrijnë 6 milionshin tek "Posh" e më pas të publikohet hiti tjetër.

 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Capital T - Posh (Feat.2po2) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019