A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T, Së Shpejti Me “Çka Donë Ajo”


Nuk ka akoma asnjë votë

[26-07-2015]
Reperi Capital T, së shpejti do të publikojë këngën e tij më të re “Çka donë ajo”. Këtë njoftim reperi e ka bërë përmes llogarisë së tij zyrtare të Facebook.

Capital T, së fundmi kishte publikuar këngën “Pernime”, e pas disa muajve ai përsëri do të sjellë më të rejën për fansat e tij të cilët me padurim po e presin këtë këngë.

Reperi gjithashtu është mjaftë aktiv edhe nëpër koncerte të ndryshme të cilat po mbahen tash gjatë sezonit veror.
 (Indeksonline)

      Capital T - Çka Donë Ajo (Feat.Gent Fatali) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019