A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T Reklamon Markën Vs Man


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[01-08-2015]
Reperi i njohur kosovar Capital T po shijon ende suksesin e albumit të tij më të fundit "Slumdog Millionaire", e ndërsa së fundmi ai është angazhuar edhe me diçka tjetër.

Së fundmi reperi bashk me Vildane Zenelin janë bërë reklamues të markës Valdrin Sahiti, koleksionit më të ri për meshkuj.

Fotot e këtij seti fotografik janë realizuar nga fotografi Endrit Mertiri.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019