A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T, ‘ndez’ Qytetin E Vlorës


Nuk ka akoma asnjë votë

[09-08-2015]
Capital T ka qenë i ftuar mbrëmë për të performuar në qytetin e Vlorës. Ai ka mbajtur disa koncerte në kosovë gjatë korrikut e ndërsa gushti ka rezervuar për reperin disa nga koncertet në bregdet.

Në një foto që reperi ka postuar në rrjetet sociale ai shihet i rrethuar nga turma e fansave të cilët kanë qenë shumë të entuziasmuar gjersa Kapo ka performuar për ta.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019