A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Çka Donë Ajo” Nga Capital T Ft. Gent Fatali


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[10-08-2015]
Reperi i njohur Capital T në bashkpunim me Gent Fatalin ka sjellë këngën e tij më të re "Çka donë ajo".

Muzika është realizuar nga Granit Derguti e ndërsa për tekstin janë kujdesur vetë Capital T & Genti. Producent i këngës është Mixey.

Videoklipi është i parë që Capital T sjellë për këtë verë dhe është punuar nga produksioni Pink Moon Creative.

Kompania ON AIR Music është kujdesur për publikimin e videoklipit në youtube dhe ekskluzivitetin në të gjitha portalet.

Këngën mund ta gjeni në linkun e poshtëm edhe me tekst, mundësuar nga teksteshqip.com.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Capital T - Çka Donë Ajo (Feat.Gent Fatali) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019