A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T I Pandalshëm


Nuk ka akoma asnjë votë

[12-09-2015]
Pos dëshirës së tij për të bërë muzikë, reperi Capital T ka edhe një dëshirë tjetër. Ushtrimet e tij për ta mbajtur në formë fizikun, janë të pa shmangshme në kohën e Capital T, shkruan Indeksonline.

Madje, ai ka publikuar një foto ku shihen me shumicë pajisjet nëpër të cilat duket se do të ushtroje Capo.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019