A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Fansat E Capital T, Pa Cenzurë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[05-10-2015]
Capital T i cili së fundmi ka realizuar këngën e tij më të fundit në bashkëpunim me Granit Dërgutin me titull “Ske ditë”, ende nuk i ka përfunduar koncertet e tija. Së fundmi ai ka performuar në qytetin e Tiranës nën një atmosferë tejet të ngrohtë.

Ai është pritur nga një numër i madh i fansave të cilët duket që janë dëgjues të ‘flaktë’ të reperit, raporton Indeksonline.

Gjatë performancës së këngës “Qka don ajo”, fansat kënduan një zëri me dy reperët duke mos censuruar asnjë fjalë nga kjo këngë.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019