A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T Njoftim Zyrtar Për Fansat Që Duan Të Jenë Pjesë E Klipit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[06-10-2015]
Reperi Capital T vetëm para pak ditëve ka publikuar këngën e tij më të re “Ske ditë” në bashkëpunim me Granit Dërguti në versionin audio.

Ndërsa ka paralajmëruar që së shpejti do t’i realizojë edhe videoklipin në të cilin mund të marrin pjesë të gjitha fansat e reperit, raporton Indeksonline.

Përmes llogarisë së tij në Instagram Capital ka lëshuar edhe një njoftim për mënyrën se cila është mënyra e inkuadrimit në këtë klip.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019