A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

“Qka Don Ajo”, Arrin 3 Milionëshin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[17-10-2015]
Bashkëpunim i Capital T me Gent Fatal, është njëra ndër këngët më të pëlqyera të këtij viti. E kjo gjë është vërtetuar edhe në bazë të klikimeve të cilat “Qka don ajo” i ka marrë deri më tash.

Një këngë me një tekst kogja provokativ, nga dy reperët ka arritur që ta mbërrijë 3 milionëshin e klikimeve duke u renditur kështu në listën e këngëve më të pëlqyera nga publiku.
 (Indeksonline)

      Capital T - Çka Donë Ajo (Feat.Gent Fatali) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019