A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T Kap 1 Milion Klikime Me Këngën E Re


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7
[03-12-2015]
Reperi i njohur Capital T nuk ka shumë kohë që ka lansuar në treg këngën e tij më të re "Pare pare", e cila menjëherë pas publikimit është shndërruar në hit dhe pëlqyer jashtzakonisht shumë nga publiku.

Janë bërë gjithsej 5 ditë që kur kënga është publikuar në youtube bashk me klip, e ndërsa tani ka arritur mbi 1 milion klikime.

I lumtur për këtë fakt ka qenë edhe vetë reperi i cili e ka shprehur gëzimin e tij përmes një fotoje të këngës së tij të re të cilën e ka postuar në Instagram.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Capital T - Pare Pare [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019