A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital-T Aksident Në Lagjen E Tij


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3
[18-05-2015]
Reperi i njohur Capital T si duket nuk ka pasur një të dielë të kënaqshme, kjo pasi atij i ka paraprirë një aksident i vogël me dy makina të tjera.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen e reperit në Prishtinë teksa ai po udhëtonte me makinë aksidentalisht makina e tij është ndeshur me një tjetër.Megjithatë të gjithë kanë qenë në gjendje të mirë dhe situata ka qenë lehtë e kalueshme.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019