A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T - Koka Kola (Remake)


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  70

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/09/2016

2016-09-27T19:07:11

Ref.:
Na po pina viskey jo me koka kola x2
perreth po sillen femrat kejt belat e holla
perreth po sillen gocat kejt belat e holla
Na po pina viskey jo me koka kola x2
perreth po sillen gocat kejt belat e holla
ajo po mthot mos mlsho un e lshova

e nisna naten single e bojna double e kthejna ntriple e thejna ne middle
ton naten no feel simple
tavolina mush me shishe dhipa viskey me kola
ka femra trasha t'holla un ju hi si anakonda
dajt i kena npolitik ca po na vyn shkolla
dajt i kena biznesmena pare me miliona
na spresim ren te dera bojna lek me tendera
louis gucci 1 km po na vjen era
kerri jem AMG tjetri o BMW
asnjo se shesim se krejt jena tu i ble
capital T-n e kena shti ne CD
pare pare tan naten esht nreplay

Ref.:
Na po pina viskey jo me koka kola x2
perreth po sillen femrat kejt belat e holla
perreth po sillen gocat kejt belat e holla
Na po pina viskey jo me koka kola x2
perreth po sillen gocat kejt belat e holla
ajo po mthot mos mlsho un e lshova

Xhinset Dsquared , e maica o Philip Plein
Roberto Cavalli per ty vaj halli ku ku per ne
femrat kejt na hajn sa sja ki iden
jena tu pi jena tu thy jena tu nxe
makaki makaki makakai ti nuk munesh kurr sa une mi njeh
vere ti vere ti vere se nuk po tshoh ka je
hajde ti hajde ti hajde vec fol cka po don
e kem siguru pa konkurru dej npension se
kerri jem AMG tjetri o BMW
asnjo se shesim se krejt jena tu i ble
capital T-n e kena shti ne CD
pare pare tan naten esht nreplay

Ref.:
Na po pina viskey jo me koka kola x2
perreth po sillen femrat kejt belat e holla
perreth po sillen gocat kejt belat e holla
Na po pina viskey jo me koka kola x2
perreth po sillen gocat kejt belat e holla
ajo po mthot mos mlsho un e lshova


Lyrics submited by llakokalloe-Cards (1)

2018-08-08 20:32:37
Na po pina viskey
jo me koka kola

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019