Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Capital T - Uncle Rach (Interlude)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Uncle Rach (Interlude)".
3. Video është e këngës "Uncle Rach (Interlude)", por nuk këndohet nga Capital T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Capital T - Uncle Rach (Interlude) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  14

Këngë e albumit:

"Winter Is Here"

Komente

Asnjë Koment

27/10/2017

2017-10-27T11:36:20+01:00Ooh, my bruva
Long f**king time man, I miss you too, my G. Would be lovely to see you. Nothin' bro, I am just literally working like a f**king slave, you know me. The work here is getting worse. Just been trying to make music. Just literally (???) How have you been, how's everything? How's your family? How's things with the music. I'm seeing some great things anyway.

SE SHPEJTI E PLOTE


Më Shumë Këngë Nga Capital T:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë