A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T - Infinit


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  41

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2017

2017-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Winter Is Here"


yeahhh
yeahhh

pe qojna nalt deri n'infinit
seni jem i mramt
u kan shum hit
seni jem i par
u kan shum hit
e senet tua prej fillmi
deri nfund
jon rkejt shit
audio vizualisht
edhe mentalisht
temat qe pi preki
jon tnevojshme
realisht
qa ksihe ba
nese une sjom
kon e kishi ngu
qe diqka tmson
sjom si kta se secili
prej ktynve pi ktyre
per viwesa
knon
veq me kqyr qka po fiton
hajt kallxom ti kon pe don
(qkaaaa)
hajt thuj qe po rrej diqka
nese um vet
po najena qata

(ref1x)

ti nuk ki faj
se je msu me ngu
qka ata servojn
ti nuk ki faj
je imponu
me ngu cdo sen
Qe ata e bojn

24K and still asking for more
do kan me nu qe kan mu rrzu
po kurr jo
do kan emnu qe ka me shku
po kurr mo
as ata vet skan besu
qe jem qikaq tfort
edhe tmeshfta pom urrejn shum
se prej qe hina nloj
si mi qit ngjum
pom analizojn
qka ka ma shum ky djali
po ju seni ba prej kti
materiali
e kom mshel lojen
ja kom qit drynin
sun hini ma
kerkuj sen spi vyni
edhe pak u mka met
sa duni shkrryni
veq mos folni per mu
ve pom pelyni

(ref1x)

ti nuk ki faj
se je msu me ngu
qka ata servojn
ti nuk ki faj
je imponu
me ngu cdo sen
qe ata e bojn


Lyrics submited by  Mitrocitye-Cards (3)

2018-07-25 11:44:50
pe qojna nalt deri n'infinit
seni jem i mramt
u kan shum hit
U krijua nga Capital K 2018-06-15 13:21:29
E kom mshel lojen
ja kom qit drynin
2018-01-24 18:14:03
Pom analizojn
qka ka ma shum ky djali
po ju seni ba prej kti
materiali

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019