A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

CliqMe, Capital T & Koach2.0 - Across The World


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  204

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/03/2018

2018-03-29T15:00:04

See Also

CliqMe


[Koach2.0:]
Nananana hey...
I gotta hustle all night, I gotta go
I can't control you
'Cause I will take ya
across the world
baby, I can show you (yeah)
There's not one day
don't be afraid
that I don't luv ya
'Cause I will take ya
across the world
to New York and Barcelona
Hey (Hey...)
(to New York and Barcelona...)

[CliqMe:]
Cliq, Cliq c'mon...
I don't wanna waste your time
If you want, you're mine (No, no, no, no)
I don't wanna play your vibe
shopping in Paris no time (let's go, c'mon)
Everybody sees we're fine
F**k the ramble life
I don't wanna play games this life
If you like, you're mine
Tell me how you feel girl
we can travel where you like
Let me show now and forever
I can watch you all the time
Tell me how you feel girl
In my darkness you're my light
you're my star and move my night
Oh my, you're just my type

[Koach2.0:]
I gotta hustle all night, I gotta go
I can't control you
'Cause I will take ya
across the world
baby, I can show you
There's not one day
don't be afraid
that I don't luv ya
'Cause I will take ya
across the world
to New York and Barcelona
Hey (Hey...)
(to New York and Barcelona...)

[Capital T:]
Nuk e di pse po matesh
kur e din qe ti me mu pershatesh
Ya ya Un e di qe krejt kapen
ama jo me ty nuk e kan shancin nana
Tell 'em boys f*ck your mother
Ti pe din na s'bojna gara
Se na jena shume perpara a yeyeye
Ti veq thirrem se une vi
nuk po boj loja
Un e di, veq un e di
sa shum na xhelozojn kta
ama veq 1 shanc, veq 1 shanc
I just wanna know you
All around the world
all around the world
Prej New Yorkut n'Barcelona

[Koach2.0:]
I gotta hustle all night, I gotta go
I can't control you
'I will take ya
across the world
baby, I can show you
There's not one day
don't be afraid
that I don't luv ya
I will take ya
across the world
to New York and Barcelona Hey

Let me, let me be in your world
With you is where I wanna be
F**k dem mothers girl cause they are wannabes
searching for that love you getin' out of me
So everybody sees we're fine
F**k the ramble life oh nanana
They are not forever, they're whatever
but I want to call you my wife
No drama now

You're my kind of girl
I want you in my world
Let me show, girl

I gotta hustle all night, I gotta go
I can't control you
'Cause I will take ya
across the world
babe, I can show you
There's not one day
don't be afraid
that I don't luv ya
'Cause I will take ya
across the world
to New York and Barcelona
Hey

[CliqMe:]
Baby go across the world...
Capital T, JackMan, Koach, CliqMe AwAwLyrics submited by  stafie-Cards (4)

U krijua nga Paola 2018-07-19 06:48:43
Ti veq thirrem se une vi
Nuk po boj loja
Un e di,veç un e di
Sa shum na xhelozojn kta
2018-07-12 12:23:17
Nuk e di pse po matesh
kur e din qe ti me mu pershatesh
Ya ya
2018-04-28 08:00:01
You're my kind of girl
I want you in my world
2018-04-13 09:49:02
I don’t wanna waste your time
If you want, you’re mine
I don’t wanna plag your vibe
Shopping in Paris no time
Everybody sees we’re fine

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018