Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

per ty my baby shkrij ne vend your are my star i like you baby kissing your face missing you baby


Ky tekst u dërgua nga xhesika markuCapital T
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/02/2022
Teksti: Capital T
Produksioni: RZON & PllumB
Video Production: Gargia Global
Directed: Andi Decani
Gta 5 Mod: Agon Kastrati
Gta 5 Recordings: Agon Kastrati
Production Manager: Blerim Shala
Cinematographer: Petrit Ukehajdaraj
Editing & Color Grading: Agon Nushi
Model: Ira Asllani
Steadicam Operator: Artan Zogjani
1Stac: Milot Bunjaku
2Ndac: Kreshnik Ukiqi
Production Assistant: Agon Kastrati
Casting: Bobina Casting
Costumography: Orhidea Berisha
Make Up: Sara Obertinca
Location: Hani I Pazarit, KorceCapital T - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Capital T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Capital T:


Komente 0