A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Çartani - As1 Fjal  (Feat. Kei Si)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/08/2019

2019-08-15T17:58:14

Lyrics:

Çartani

Lyrics:

Doppio-O


Part 1: (Çartani)
Ajo mbon me ekziston
ajo po ma shton jeten
Prej dites qe e kom njoft
kom fillu me njoft veten
E kom ndryshu veshjen
buzqeshjen krehjen benzin rolex-in
Harrova edhe tjetren

Telefoni zan telefoni zan
Me kon po flet qe seen ma ke lan 2x

Ref:
Ti mos mle per pare
se dashnin e kom tmadhe
E di nuk o normale
ama ama dhe nji falje

Part 2: (Kei Si)
Kadal dal,ti djal al
mos luj me zjarr
Se zemren ta kom fal
Prej diten e par
As 1 fjal as 1 fjal
Du me dit me kon je kon
me kon ke dal (eyy,ey)
As 1 fjal,as 1 fjal
frymen ma ke marr
e frymen ma ke zan

Part 3: (Çartani)
Sonte me shoqet ti po kcen
si nuk po tvjen pak gjynah per mu
Zemren ma sose e po mdhem
A po ki problem edhe ti si un
Se zemra don don don don
Edhe un po du du du du
Se zemra ty tdon don don don
Edhe un po tdu du du du

Ref:
Ti mos mle per pare
se dashnin e kom tmadhe
E di nuk o normale
ama ama dhe nji falje

(Kei Si)
Kadal dal,ti djal al
mos luj me zjarr
Se zemren ta kom fal
Prej diten e par
As 1 fjal as 1 fjal
Du me dit me kon je kon
me kon ke dal (eyy,ey)
As 1 fjal,as 1 fjal
frymen ma ke marr
e frymen ma ke zan

Me dasht me kon me mu
Krejt senet qe ti i thu
Duhet me i vertetu (uuu)
Uuu ca thashh
vec duhet ti me mdasht
Nuk du un fjal(aaa)
se shum bukur ti po fol
Un krejt te t’i fal
vec ec ma kadal
Vec ec ma kadal
se frymen ma ke marr

(Kei Si)
Kadal dal,ti djal al
mos luj me zjarr
Se zemren ta kom fal
Prej diten e par
As 1 fjal as 1 fjal
Du me dit me kon je kon
me kon ke dal (eyy,ey)
As 1 fjal,as 1 fjal
frymen ma ke zan
e frymen ma ke marr


Lyrics submited by Tropojane xp
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019