Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Caspo - Une T'qi N'rap Njeri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une T'qi N'rap Njeri".
3. Video është e këngës "Une T'qi N'rap Njeri", por nuk këndohet nga Caspo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Caspo - Une T'qi N'rap Njeri  (Feat. Mc Kresha)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mc Kresha

11/02/2013

2013-02-11T00:43:48+00:00Une tqi nrap njeri
une tqi rap njeri..

yeah...

qe po vi me qit bit p i flladiti
me kandush
shtyhu jam me i forti pot kallxoj nfillim yeah..

Une tqi nrap njeri.
une tqi nrap njeri..

Apet po kthena anena
me qi pidha knena
jam ma i forti kta e di
FUck lizhiti
ropt npidh ka me ti qi yeah..


Ky tekst u dërgua nga Isa
Më Shumë Këngë Nga Caspo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet