A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Caspo-Oo - Shum' Let'  (Feat. Dutch & Mc Kresha)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/07/2011

2011-07-05T13:34:24

Featuring

Dutch

Featuring

Mc Kresha

Song from the album:

"Koqe Luajtje Volume 1"It's a long time that we try finding the lyrics to "Shum' Let'" sung by Caspo-Oo.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Caspo-Oo attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019