A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
07/05/2015 - 07/05/2015
Salla e Teatrit, Gjilan
Attendees: Maksim Gjokaj & Gresa Behluli
ZICO TV /

• Nata finale e Festivalit 'ÇELËSI MUZIKOR 9', mbahet me 7 Maj 2015, në sallën e Teatrit në Gjilan, në transmetim të ZICO TV, TV 21+ dhe Alsa M
• Nga ora 19:00 fillon parakalimi në Tepihun e Kuq, kurse festivali fillon nga ora 20:00.
• Nikoqirë janë këngëtarja Gresa Behluli dhe prezantuesi Maksim Gjokaj.

-Ardit Stafa - DASHURI E JETES Tex & Muz: Ilir Berani, Ork: Ardian Kastrati
-B-Genius ft. Niil-B - ROLLIN Tex: B-Genius & Niil-B, Muz & Ork: Hekuran Sahiti
-Emine Toska - PA TY Tex: Granit Gashi, Muz & Ork: Granit Gashi & Nurteel
-Fatjona Kuçi - KEM NJE DASHURI Tex: Mentor Thaqi, Muz & Ork: Ruzhdi Sadiku
-Mergim Mjeku - MOJ ÇAPKENE Tex: Toni, Muz & Ork: Nexhat Mujovi WIRUS
-Pro Band - MILIONAT Tex & Muz: Kreshnik Avdiu, Ork: Arecording
-Shkenda Dubova & Shemi - NUK SHIKOHEN VITET NE DASHNI Tex & Muz: Besim Bunjaku, Ork: Florent Boshnjaku
-XXL Band - KJO ME PELQEN Tex: Avni Qahili, Muz & Ork: Meti Neziri


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019