Më mbaj mend (për 1 muaj)

Celine Dion - Ave Maria Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ave Maria!
Maiden mild!
Oh, listen to a maiden's prayer
For thou can't hear amid the wild
This thou, this thou can't save amid, despair
We slumbers safely tear the Mother
Though we be man outcast relived
Oh, Mainden, hear a maiden's sorrow
Oh, Mother, hear a suppliant child!
Ave Maria

Ave Maria, gracia plena
Maria, gratia plena
Maria, gratia plena
Ave, ave dominus
Dominus tecum

The murky cavern's air so heavy
Shall breath of balm if thou hast smiled
Oh, Maiden, hear a maiden pleadin'
Oh, Mother, hear a suppliant child
Ave Maria
Ave Maria

Nuk kemi video për këtë këngë.


Celine Dion
Publikimi: 01/01/2007


Celine Dion - Ave Maria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ave Maria".
3. Video është e këngës "Ave Maria", por nuk këndohet nga Celine Dion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Celine Dion:


Komente 0