Më mbaj mend (për 1 muaj)

Centaur

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Centaur është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe heavy metal. Centaur ka dhene shume koncerte dhe te gjitha kane qene live. Prezantimi pare ka qene ne 25 shtator 1992: Live tek Pallati Kultures me Erion Zaloshnjen vokal.Centaur kendon 5 kenge nga keto 3 krijime te grupit dhe cover Knocking on Heavens Door (GNR) and Paranoid Black Sabath. 2 jave me vone koncert recital tek Instituti Arteve (ne ate kohe) sot akademia e arteve. Centaur prezantohen me 15 materiale nga te cilat 11 produksione Centaur dhe 4 cover...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentAsgjë Nuk Ndryshon (1997)

☆☆☆☆☆

Mr. Centaur (1995)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Centaur

Komente 0