Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - Come And Stay With Me Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

I'll send away all my false pride
And I'll forsake all of my life
Yes I'll be as true as true can be
If you'll come and stay with me

All lovers of the past, I'll leave behind
They'll never be another on my mind
I'll do all I can so you'll feel free
If you'll come and stay with me

The promise I made most faithfully
I'll keep still if you decide to leave
I'll try and see that you have all you need
If you'll come and stay with me

Yes I'll be as true as true can be
If you'll come and stay with me

Live a life no others have ever known
But I know you think that I'm hardly grown
Oh thank God at last and finally
I can see you're gonna stay with me
I can see you're gonna stay with me
Publikimi: 18/07/2012


Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente 0


Cher - Come And Stay With Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Come And Stay With Me".
3. Video është e këngës "Come And Stay With Me", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.