Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - Down Down Down Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Every now and then I begin again
I've pushed the rock up the mountain
Though I'm learning slow, now I think I know
How to step aside when the rock begins to slide

Chorus:

Dowm, down, down
To the bottom of the valley
Down, down, down
But I know it won't crush me
Anymore

Every now and then I think I see a friend
I've pushed the rock up the mountain
Or getting closer to what I never knew
I just step aside when the rock begins to slide

(chorus)

Love's not a simple thing
If you're alone
And finding someone to care
And when you reach himn
He's not there
It slides

(chorus)

Here I go again, faith has time to lend
I push the rock up the mountain
Hope it won't be just another joke on me
But I'll just step if the rock begins to slide

(chorus)(repeat)Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente 0


Cher - Down Down Down
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Down Down Down".
3. Video është e këngës "Down Down Down", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.