Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - I Hate To Sleep Alone Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You were the only thing I had
How could a good love go so bad
Somehow I guess I should have known
That you would leave me here alone

They say you found somebody new
But that won't change my love for you
How could you leave me on my own
You know I hate to sleep alone

Remember how it used to be
When you were here with me
You were the only one I've known
And how I hate to sleep alone

Someday, some way, somebody new
Will make you feel the way that I do
But I just wish that you'd come home
You know that I hate to sleep alone

But I just wish that you'd come home
You know that I hate to sleep alone
Nuk kemi video për këtë këngë.


Cher
Publikimi: 01/01/2007


Cher - I Hate To Sleep Alone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Hate To Sleep Alone".
3. Video është e këngës "I Hate To Sleep Alone", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente 0