A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

ChillMeArushen - Pablo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/08/2018

2018-08-15T16:00:03

pablo,pablo,pablo,pablo,pablo
djemt e rrugës,po vina Tornado
Nano,Nano,Nano,Nano
killa jom tu hek ma shpejt se Narco's x2

Best life jeta ma e shpejt bohet,
Big man shum i madh jom n'lojë
edhe nese puna bjen krejt,
Une s'bijë kurr zoti o që pe mbushë
s'bonë hiq mu tutë,Big man hajde luje deri n'fund,edhe jeta shum film boy pse po don me hupë,Gjithë kom luftu qato s'bon hiq mu tutë

Big man e ti rrin hala tu fol
knej sillet bizi ton naten showbizi ka qka me fol,(man i qon hunt per suksesin
Tash mujna ndryshe me fol)x2

(ref)pablo,pablo,pablo,pablo,pablo
djemt e rrugës,po vina Tornado
Nano,Nano,Nano,Nano
killa jom tu hek ma shpejt se Narco's x2

hunt e mushta me coke,Tipat jon shum biznis,Truni veq [?] tokë
metët,metët veq Bichez
para deres i kom t'zit,gjith m'rrin
une foli me burra n'Tavolinë

Une s'foli me thmijë se kta sen nuk dinë,Une foli per drogë veq kur ka deal,Une jam djali mahalles,N'Estraden shqiptare,reperi ma i ri me sukses ashiqare.

Tash jam bo Star,E kom tjeter pikpamje
Fly on this bi**h,se m'ka dhez puna parev,(kta spo besojn po mendojn qe hajgare,shiten mangupa po rrin veq n'dritare)x2

Ajo po m'thirr gati qdo ditë,ajo po don me zgidh coke qdo dite x4

pablo,pablo,pablo,pablo,pablo
djemt e rrugës,po vina Tornado
Nano,Nano,Nano,Nano
killa jom tu hek ma shpejt se Narco's x2


Ky tekst u dërgua nga Albion SopaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018