Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Reddi Wip

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reddi Wip".
3. Video është e këngës "Reddi Wip", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Reddi Wip  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Heartbreak On A Full Moon"

Komente

Asnjë Koment

31/10/2017

2017-10-31T03:00:01+00:00Baby, you gotta be tripping, put that booty away
You know I be sipping, got a bottle on the way
I stay on my pimping, diamonds jumping out the face
Tell 'em get up out the way, nigga, you can catch a fade (ayy)
I'm tryna see, mami, remind me, yeah (ayy)
She like a tsunami, can't lie to me, yeah (ayy)
She ride like Ducati, she got it, yeah (ayy)
Rev it all night

And I don't really care if they know, I be sipping on the low
'Cause you got the kinda body, make a papi want some more
Alright, dim the lights, let me hit you with that spice
I ain't playing with you, want you to know

[REF.:]
Girl, you got that reddi whip
Reddi whip, reddi whip, aw yeah, uh huh
I just wanna take a dip, in your reddi whip
Reddi whip, aw yeah
Yeah, reddi whip, I'm ready, I'm ready oh
I'm ready, I'm ready, I'm ready, reddi whip
I'm ready, I'm ready oh
I'm ready, I'm ready, I'm ready, reddi whip

Yeah, girl, what you doing tonight?
I'm on dirty Sprite, that means that I'm on you
Yeah, yeah, gripping your ass from the side
Look in my eyes, you know what you gon' do
Say what you say
Make all them faces, make all them faces
Do it your way, do it your way yeah, ahh
All of these hours keep passing by

No, I don't really care if they know, I be sipping on the low
'Cause you got the kinda body, make a papi want some more
Alright, dim the lights, let me hit you with that spice
I ain't playing with you, want you to know (know)

[REF.:]
Girl, you got that reddi whip
Reddi whip, reddi whip, aw yeah, uh huh
I just wanna take a dip, in your reddi whip
Reddi whip, aw yeah
Yeah, reddi whip, I'm ready, I'm ready oh (hey, hey)
I'm ready, I'm ready, I'm ready, reddi whip (hey, hey)
I'm ready, I'm ready oh (reddi whip, yeah, hey, hey)
I'm ready, I'm ready, I'm ready, reddi whip (hey, hey, reddi whip)

Yeah, girl, I love eating that pie
Put whipped cream on your thighs, licking cinnamon off you
Yeah, yeah, girl, you too sweet, they ain't lying
And I thought my life was just hidin', until I found you
Cake on my face, I wanna taste it, girl, let me taste it
I won't say shit
You know I won't say shit, yeah (oh)
All of these hours keep passing by

No, I don't really care if they know
I ain't playing, girl, I wanna lick you up and down
Ah yeah, hit them lights, let me hit you with that spice
I ain't playing, girl, I want you to know (know)

[REF.:]
Girl, you got that reddi whip
Reddi whip, reddi whip, aw yeah, uh huh
I just wanna take a dip, in your reddi whip
Reddi whip, aw yeah
Yeah, reddi whip, I'm ready, I'm ready oh (hey, hey)
I'm ready, I'm ready, I'm ready, reddi whip (hey, hey)
I'm ready, I'm ready oh (hey, hey)
I'm ready, I'm ready, I'm ready, reddi whip (hey, hey)


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet