Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Wobble Up

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wobble Up".
3. Video është e këngës "Wobble Up", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Wobble Up  (Feat. Nicki Minaj & G-Eazy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Indigo"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Nicki Minaj

18/04/2019

2019-04-18T13:00:09+00:00Haha, haha, haha, ha

[Pre-Chorus: Magnolia Shorty]
Monkey on the dick, monkey on the dick
Ooh, ooh, monkey on the dick, monkey on the dick

[Chorus: Chris Brown]
Baby, show me that shit, show me love, show me-show me love
Show me that shit, show me love, show me-show me love
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
Show me that shit, show me love, show me-show me love
Show me that shit, show me love, show me-show me love
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up

[Verse 1: Chris Brown]
You see a nigga got money, you ain't twerkin’ for nothin'
If my dick out, then you better start suckin' or somethin’
Pay your own rent, got your own check, you don't need me
Pussy is the best, that's why a nigga hella greedy (Greedy)
Huh, and you ain't out here lookin' for love
'Cause you done had your heart broke, and you've had enough
Huh, your ex-nigga, he was dumb as f**k
Soon as I gave her the dick, she fallin' in love

[Pre-Chorus: Magnolia Shorty]
Monkey on the dick, monkey on the dick
Ooh, ooh, monkey on the dick, monkey on the dick

[Chorus: Chris Brown & Nicki Minaj]
Baby, show me that shit, show me love, show me-show me love
Show me that shit, show me love, show me-show me love
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
Show me that shit, show me love, show me-show me love
Show me that shit, show me love, show me-show me love
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
Wobble on the dick (Uh), wobble up, wobble-wobble up (Ayo)

[Verse 2: Nicki Minaj & Magnolia Shorty]
Wobble on the D, gobble up, gobble-gobble up
Players huddle up, cookie cold, better bundle up
All ’em other dudes had their chance, now they out of luck
When I bust a nut, I don’t never wanna cuddle up
Now, I went to the club, and guess who I seen?
A motherf**ker that been stuntin' on me
I tote one of the MACs, yo, back the thing out
Ain’t showin' off my jewels, but shots gon' ring out
Now, that's what I get for f**kin’ with that dub
(Monkey on the dick, monkey on the dick
Ooh, ooh, monkey on the dick, monkey-)
For all my real niggas, I'm showin' 'em mad love

[Chorus: Chris Brown & G-Eazy]
Baby, show me that shit, show me love, show me-show me love
Show me that shit, show me love, show me-show me love
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
Show me that shit, show me love, show me-show me love
(Show me)
Show me that shit, show me love, show me-show me love
(Ayy, uh)
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
(Yee)
Wobble on the dick (It's Gerry), wobble up, wobble-wobble up (Ayy)

[Verse 3: G-Eazy & Magnolia Shorty]
Okay, now show me what you gon' do on the big stage (Ayy)
'Cause I'm headin' to Miami for a big rage (Vroom)
I'm on 10 and 11, it's been six days (Ayy)
Yeah, but she gon' ride the pipe in 26 ways (In 26 ways?)
(Got monkey on the dick)
Ayy, the way you bounce on it
I might have to f**k around and spend a house on it
Down Rodeo, now I'm spendin' large amounts on it
Swipe the Platinum, I might empty my accounts on it, sheesh
She said her man's a jerk
So, I pulled up while her man's at work
(Monkey on the dick, I got–)
Yeah, she had the night shift, I made her cancel work
Then I asked her twerk on the D, I pulled out, splashed her shirt (Ooh, ooh)

[Chorus: Chris Brown]
Baby, show me that shit, show me love, show me-show me love
Show me that shit, show me love, show me-show me love
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
Show me that shit, show me love, show me-show me love
Show me that shit, show me love, show me-show me love
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up

[Verse 4: Chris Brown]
Bad bi**hes in the lobby but they wait for me (Huh)
I don't pay for pussy (Huh), they should be payin' me
Give me a lap dance, she said, "This one for free"
She feelin' on my D, askin' can she have it, please
And she know how I like it (Yeah)
I ain't worried 'bout my pull out game
'Cause I can't hide it, I'm over-excited
What you wanna do to me?

[Pre-Chorus: Magnolia Shorty]
Monkey on the dick, monkey on the dick
Ooh, ooh, monkey on the dick, monkey on the dick

[Chorus: Chris Brown]
Baby, show me that shit, show me love, show me-show me love
Show me that shit, show me love, show me-show me love
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
Show me that shit, show me love, show me-show me love
Show me that shit, show me love, show me-show me love
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up
Wobble on the dick, wobble up, wobble-wobble up


Ky tekst u dërgua nga Breezy20044

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet