Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Who Dis

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Who Dis".
3. Video është e këngës "Who Dis", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Who Dis  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

26/01/2019

2019-01-26T06:08:38+00:00True story (Woo)

Attention, my baby's comin' over
I'ma need everyone to go
Take what you need and get to steppin'
No, you don't need to wait up
Traffic, I hear it's kinda crazy
More time for me to clean up
She might think there is something shady
Really, seriously, you need to hurry up
If you only knew about the way she drive
You would understand, I ain't f**king around
If she come through the front door, you gotta hide
Gotta hide, she be like

[REF.:]
Who this bi**h all up in my house?
Why she hiding behind the couch?
Ho don't know me, no, you don't know me
No, don't get up, f**k around and I'ma lay you out (Hey, hey, hey, hey)
She like, who this bi**h all up in my house? (Yeah)
Why she hiding behind the couch? (Yeah)
Ho don't know me, no, you don't know me
No, don't get up, f**k around and I'ma lay you out (Out)
Who this? Who this is?
Who this? (Ah, ah) Who this is?
Who this? Who this is, yeah?
Who this? (Ah, ah) Who this is, yeah?

Jump, jump, jump out the way (Ayy)
Jump, jump out the place (Ayy)
If she pull a blade and point it at me
I might catch a case (Ayy)
Baby, I know I was wrong
That's the whole reason I'm singing this song (Ayy)
Can we all get along, get along, get along?
I know you trippin' and pointin' them fingers
What if I told you that this was my sister (Woo, damn)
Trapped in the closet? (Ayy) but it ain't
Lying trying to stall her so that she can get away
What she say?

[REF.:]
Who this bi**h all up in my house? (Who that bi**h?)
Why she hiding behind the couch? (Please don't hurt her now)
Ho don't know me, no, you don't know me (Know me)
No, don't get up (Hey), f**k around (Hey) and I'ma lay you out (Hey, hey, hey, hey)
Who this, who this, who this is?
She like, who this bi**h all up in my house? (Yeah)
Why she hiding behind the couch? (Yeah, oh, no, no, no)
Ho don't know me, no, you don't know me
No, don't get up (Hey), f**k around and I'ma lay you out (Out)
She like, who this? What's that bi**h name?
Who this is? What's her name?
Who this? What's that bi**h name?
Who this is? What's her name?
Who this? What's that bi**h name?
Who this is? Yeah, tell me her name
Who this? What's that bi**h name?
Who this? What's that bi**h name? (Ow!)

Not the regular predicament
Can't even play like I'm innocent
Every night I f**k a different bi**h
I'm the man, you the woman, it's different
You f**kin' niggas for fame (Wow)
Bitches heartin' on my Instagram
I see that look on her face
Know she gon' f**k her up, I'ma just pop a Xan'
I'm under pressure
Came into here, she gon' leave in a stretcher
I shouldn't have let her
I shoulda known better, she gon' teach me a lesson
She a lethal weapon with the.45 with the compressor
Don't pull it, don't pull it, don't pull it
Blood all over the wall and dresser
And if I have the chance would I save her life?
If I never cheated, she wouldn't have died
No, I don't see no soul, only hear her cry
Literally thinking that I'm dead wrong
What she say?

[REF.:]
Who this bi**h all up in my house? (Ooh, who is? Yeah)
Why she hiding behind the couch? (Couch)
Ho don't know me, no, you don't know me (Don't know me, oh)
No, don't get up, f**k around and I'ma lay you out (Hey, hey, hey, hey)
She like who's this bi**h all up in my house?
Whats her name? Whats her name? (Yeah) Ooh
Why she hiding behind the couch? (Was gonna f**k her 'fore you came, ha)
Ho don't know me, no, you don't know me
No, don't get up, f**k around and I'ma lay you out (Lay you out, bow!)
She like, who this? Who this is?
Then she said, who this? (Ah, ah, ha) Who this is?
Them she said, who this? Who this is, yeah? (Yeah)
{Who this? (Ah, ah, ha) Who this is, yeah? (Hey!)


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet