Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Juice

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Juice".
3. Video është e këngës "Juice", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Juice  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Indigo"

Komente

Asnjë Koment

28/06/2019

2019-06-28T05:00:00+00:00Juice
Juice
Juice
Juice

There you go
Shakin' and it’s doin' somethin' to me, doin’ somethin' to me (Ooh-ooh, to me)
Play my role
Baby, when you walk up to me, walk up to me (Ooh-ooh, to me)
Give her this liquor, a hit of this blunt
Take it from me as much as you want (Ayy)
Get this money, I'll give it to you right now, baby
Right now, baby, go ahead

[REF.:]
You got the juice right now (Oh)
You got the juice right now (Oh-oh-oh-oh)
Pull up on you right now (Oh)
I'ma pull up on you right now (Oh-oh-oh-oh)
Girl, you got the moves right now (Now)
Baby, got the moves right now (Oh-oh-oh-oh)
Oh, no, no
You takin' me up, down
You wakin' me up now
Come give it to me (Hol' up)

[Post-Chorus]
She don't usually do these things for anybody
She know how to play those games, yeah, with her body
You better, uh-uh, you better
You better, uh-uh, you better
You better, uh-uh, you better
Better give me that juice (Juice)

How much, girl? I’ll put it up
Movin’ slow, I got 16 in my cup (Oh, ayy)
Ha, know you wanna sip it
Put this shit on your lips (Haha)
Yep, that'll do it for me (For me)
One more is all you need (You need, ha)
I know you wanna freak somebody (Ha)
So gon’ do it to me (Me, oh)
Why you makin' it hard for them girls to compete?
I know you know this is where I wanna be (Ow!)
So put it right there, girl, become a part of me (Huh, oh)
And girl, give me something I can squeeze, ooh yeah

[REF.:]
You got the juice right now (Oh)
You got the juice right now (Oh-oh-oh-oh)
Pull up on you right now (Oh)
I'ma pull up on you right now (Oh-oh-oh-oh)
Girl, you got the moves right now (Now)
Baby, got the moves right now (Oh-oh-oh-oh)
Oh, no, no
You takin' me up, down
You wakin’ me up now
Come give it to me
Oh, no, no
Give it to me (Hol' up)

Can you hear me, girl? Give me all that (Hey)
Give me some, give me some more (Hey)
Don't be stingy, girl, you know what I came for (Hey)
Put the kitty down low, don't stop (Ow!)
I mash it up one time, rude boy, bloodclaat (Hey)
That pum-pum gonna take my heart
You make it easy to forget me because you're playin' with my heart

She don't usually do these things for anybody
She know how to play those games with her body
She don't even know my name
And she know that I feel the same, oh-oh-oh

[REF.:]
You got the juice right now (Oh)
You got the juice right now (Woo! Oh-oh-oh-oh)
Pull up on you right now (Pull up on you)
I'ma pull up on you right now (Pull up on you, oh-oh-oh-oh)
Girl, you got the moves right now
(You got the moves, you shakin' your body right now)
Baby, got the moves right now (Oh-oh-oh-oh)
Oh, no, no
You takin' me up, down
You wakin' me up now
Come give it to me
Ooh, ooh, ooh, ooh

Ha, no, she don't, don't
Play those games, oh yeah
You better, uh-uh, you better (Ooh)
You better, uh-uh, you better (Ooh)
You better, uh-uh, you better (Ooh, ooh)
Better give me that juice (Juice)


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet