Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Chris Brown - Picture Perfect

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Picture Perfect".
3. Video është e këngës "Picture Perfect", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Picture Perfect  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Uh oh
You might've seen her on every cover
Of every magazine but can't nobody get her but me

uh oh there she go
Can't nobody get her but me

Hot damn let me tell ya man
She look so good imma say it again
So good that i can't explain
When she do what she do she gon do her thang
Over here Miss Lane
Come on get fly with a Superman
You ain't gotta worry i won't play no games
Baby Tonight

So don't front you know you wanna stay
It's all good so baby come and play

It's Picture Perfect the way you work it girl
What's your purpose? Cause i deserve it girl
Before we get into it something crazy
all ya fellas back up off my lady
Get you one cause i got that one
It's the way she wear her clothes
The beauty of a low
The definition of a star
Wanna meet her?

You might've seen her on every cover
Of every magazine but can't nobody get her but me

uh oh there she go
Can't nobody get her but me

Damn girl set my flame ablaze
Top model chick from my favorite page
At the same time form around the way
when she break it down she gon do her thang
After da beat drop you can hear da bass from da parking lot
You ain't gotta worry u won't tell me stop
Baby tonight

So don't front you know you wanna stay
It's all fun so baby come and play

It's Picture Perfect the way you work it girl
What's your purpose? Cause i deserve it girl
Before we get into it something crazy
all y'all fellas back up off my lady

Get you one cause i got that one

It's the way she wear her clothes
The beauty of a low
The definition of a star
Wanna meet her?

You might've seen her on every cover
Of every magazine but can't nobody get her but me

uh oh there she go, uh oh there she go, uh oh there she go, uh oh there she go
Can't nobody get her but me

Hot damn i got da hottest chick
She gotta be a goddess her body's sick
3-D booty like holy shit
She holding dem Angela Jolie lips
Wit da tig ol' bits
Willy get whipped when she wiggle it
She jiggle it my stick gets stiff
Make a brother think she a hypnotist
Cuz she hypnotize
Brothers gon trip when she arrives
Looking like she fell out da sky
Heaven's missing an angel guys gon cry
Cuz she chilling wit me
I am Willy in love wit Double D cups
And she's dat honey
Just need one i don't need many
She loves me never money or pennies
Look if you want brotha u ain't getting any
That's mine yep yep that's right sonny
Get you one cause that's my honey

Get you one cause i got that one

It's the way she wear her clothes
The beauty of a low
The definition of a star

Get you one cause i got that one


Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet